Co nas wyróżnia


Nasza firma specjalizuje się w prowadzeniu spraw kredytów frankowych. Widzieliśmy już wiele umów z bankami, przeanalizowaliśmy (dziesiątki) spraw i dzięki temu pomogliśmy wielu osobom w trudnej sytuacji. Oferujemy darmową analizę sprawy, a klient podpisuje umowę dopiero w momencie, gdy dowie się, czy istnieją i jakie są szanse na jej wygranie. Z naszymi klientami współpracujemy na przejrzystych zasadach. Już na początku informujemy o wszystkich możliwościach, ale i zagrożeniach. Zapewniamy pomoc oraz nadzór nad sprawą na każdym etapie. Przygotowujemy dokumenty, prowadzimy postępowanie przedsądowe, jak również sądowe.

Nasz zespół to wykwalifikowani adwokaci oraz radcy prawni, którzy specjalizują się w prawie bankowym i finansowym. Dzięki temu rzetelnie oceniamy każdą sprawę. Korzystamy z doświadczenia specjalistów.

Każdą sprawę traktujemy indywidualnie, gdyż doświadczenie nauczyło nas, że tylko w taki sposób można wygrać sprawę w sądzie. Na bieżąco śledzimy i analizujemy orzecznictwo sądów powszechnych, Sądu Najwyższego i Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej.

Wiemy, że wybór właściwej kancelarii, która mogłaby Ciebie reprezentować w sprawie dotyczącej Twojego kredytu frankowego nie jest prosty. Wyróżnia nas przede wszystkim transparentność oraz wieloletnie doświadczenie na rynku

Zobacz co dla Ciebie zrobimy:

- wniesienie powództwa w imieniu klienta w jak najszybszym możliwie krótkim czasie od podpisania umowy w celu przerwania biegu przedawnienia rat kredytu

- nie tracimy czasu na działania pozasądowe przy Rzeczniku Finansowym i mediacje przed Sądem Polubownym przy KNF

- wnosimy w imieniu klienta wnioski o zawieszenie spłaty rat kredytowych na czas trwania postępowania sądowego

- umowa jest jasna i przejrzysta, nie ukrywamy żadnych dalszych kosztów

Ekspert w prowadzeniu spraw kredytów frankowych


Widzieliśmy już wiele umów z bankami, przeanalizowaliśmy setki spraw i dzięki temu pomogliśmy wielu osobom w trudnej sytuacji.

Nasz zespół to wykwalifikowani adwokaci oraz radcy prawni, którzy specjalizują się w prawie bankowym i finansowym

"Z naszymi klientami współpracujemy na przejrzystych zasadach. Nasi Klienci od początku informowani są o wszystkich możliwościach i o zagrożeniach. Zapewniamy pomoc oraz nadzór nad sprawą na każdym etapie. Każdy Klient ma dostęp do panelu, w którym na bieżąco może kontrolować postęp spraw"

Call Now ButtonZadzwoń do nas!