Gwarancja wygranej! Jeśli nie wygramy, to zwrócimy Ci koszty.
Przeczytaj więcej, o naszej ofercie promocyjnej

  Wybierz bank, z którym podpisałeś umowę

  Wybierz rok podpisania umowy z wybranym bankiem

  Imię i Nazwisko

  Adres email

  Telefon

  Gwarancja wygranej - najważniejsze informacje

  Poniżej możesz zapoznać się ze wszystkimi najważniejszymi informacjami dotyczącymi promocji — Gwarancja zwrotu kosztów

  Regulamin promocji dostępny jest tutaj

  Chcesz wiedzieć więcej?

  Poniżej możesz zapoznać się z najpopularniejszymi pytaniami i odpowiedziami
  1Co oznacza gwarancja zwrotu kosztów?
  Jest to oferta, która dotyczy wprost gwarancji zwrotu kosztów, które Państwo by ponieśli, gdybyśmy my w ramach naszej działalności naszej spółki nie wygrali dla Was roszczeń, które się Wam należą. Gwarancja dotyczy wszystkich, którzy w ciągu jej trwania powierzą nam swoje sprawy do reprezentowania przed sądem.
  2Jaką klient może dostać gwarancję?
  Umowa ta dodatkowo gwarantuje zwrot poniesionych opłat i wynagrodzeń w przypadku oddalenia powództwa. Dodatkowo gwarantujemy indywidualną opiekę na każdym etapie sprawy, zarówno w postępowaniu sądowym, jak i przed sądowym. Warunkiem natomiast jest zawarcie umowy w trakcie trwania kampanii promocyjnej.
  3Od kiedy i do kiedy obowiązuje przyznawana gwarancja?
  Nasza gwarancja obejmuje wszystkich klientów, którzy podpiszą ze spółką umowę o dochodzenie roszczeń bankowych w okresie obowiązywania promocji.
  4 Jakie można odzyskać roszczenia i na podstawie jakich zapisów można o nie wystąpić?
  Sytuacja wyglądała tak, że wielkie korporacje bankowe, posiadające ogromną wiedzę prawniczą i strategiczną za pośrednictwem swoich doradców zawierały umowy z ludźmi, którzy kierowali się najczęściej jedynie wiedzą marketingową lub polegali na zaufaniu do doradcy. Na szczęście dla kredytobiorców okazało się, że kredyty frankowe zawierają tak zwane zapisy abuzywne.
  5W jaki sposób powinna działać osoba posiadająca kredyt we frankach, żeby móc go przewalutować i dostać odszkodowanie?
  Chciałbym, żeby po przeczytaniu tego wywiadu u ludzi, którzy czują strach przed systemem bankowym, została w pamięci niezmiernie ważna informacja; możecie już czuć się bezpiecznie i pewnie, z bankiem można, a nawet trzeba wygrać, a my możemy Ci w tym pomóc. Nasza spółka zdecydowała się na pełen zakres pomocy tzw. Frankowiczom. Wygraliśmy już szereg spraw z tego zakresu, a kolejne pokrzywdzone osoby zwracają się do nas po pomoc. Wychodząc naprzeciw tysiącom polski pokrzywdzonych rodzin, poszliśmy o krok dalej. Żeby zapewnić tym rodzinom maksimum bezpieczeństwa, bez ponoszenia dodatkowego ryzyka stworzyliśmy wyjątkową ofertę, tzw. “Gwarancję zwrotu kosztów”.
  6Na jakiej podstawie możemy dochodzić swoich praw w walce z bankami? Jak to się dzieje, że jest możliwość unieważnienia umowy, zwrotu nadpłaconych rat czy też zmniejszenia salda?
  Zawierane przed dekadą umowy z bankami dotyczą kredytów frankowych i innych nominowanych. Zawierają w swojej treści liczne postanowienia naruszające interesy konsumentów i kształtujących ich prawa i obowiązki w sposób sprzeczny z zasadami współżycia społecznego. Celem wytyczanych przez nas powództw jest wykazanie, że umowa zawiera wady prawne, które skutkują jej nieważnością, bądź wyeliminowaniem z umów zapisów dotyczących powiązania z walutą. Sprawa każdego kredytu musi być traktowana w sposób indywidualny, a strategia działania musi być dopasowana do konkretnych zapisów zawartych w umowie.
  7Co to są zapisy abuzywne w umowach?
  Ogólnie są to zapisy, które naruszają zasady dobra społecznego i współżycia społecznego, stricte pojawiały się zapisy, których nie rozumieli, bądź nie mogli zrozumieć sami kredytobiorcy. Przez takie ceowe działania banków decydowali się na coś, co do dziś jest dla nich wielkim obciążeniem.
  8Czy zapisy abuzywne można podważyć oraz jakie dajecie poszkodowanemu szanse na wygranie sprawy?
  Tak, z powodzeniem takie zapisy abuzywne w umowach z bankami podważamy, różnic w zapisach jest oczywiście bardzo wiele, a do każdej podchodzimy indywidualnie. Każdy klient, który skorzysta z naszej pomocy, może liczyć na indywidualne podejście, zupełnie darmową analizę umowy, wyliczenie i estymację możliwych do odzyskania roszczeń. Dlatego zachęcam, żeby się nie bać i zrobić pierwszy krok, czekamy na Państwa umowy, mogą Państwo tylko zyskać.
  9Na jakie korzyści można liczyć w przypadku wspólnej wygranej z bankiem?
  Indywidualnie odzyskane roszczenia dla naszych klientów sięgają setek tysięcy złotych. Można liczyć po pierwsze na zwrot gotówki wynikający z nadpłacenia raty niezgodnie z umową, po drugie można liczyć na całkowite unieważnienie umowy z bankiem, czyli wszystko, co klient robił wspólnie z bankiem będzie ponownie przeliczone z dużą korzyścią dla naszego klienta. Jesteśmy pewnie naszej wspólnej wygranej, dlatego jako jedyna tego typu firma na rynku dajemy gwarancję zwrotu poniesionych kosztów w przypadku naszej wspólnej przegranej.
  10Kiedy będziemy mogli stwierdzić, że proces się zakończył? Czy zakres współpracy obejmuje pierwszą i drugą instancję?
  O zakończeniu procesu sądowego możemy mówić w sytuacji, gdy otrzymamy prawomocny wyrok. Prawomocny wyrok uzyskamy w pierwszej instancji, o ile nie zostanie on zaskarżony i nie zostanie wniesiona apelacja. Wtedy ablacja będzie miała miejsce w drugiej instancji. Jeśli sąd uwzględni apelację i zmieni wyrok lub w drugim wypadku, jeśli jej nie uwzględni i utrzymany zostanie wyrok pierwszej instancji, który to będzie dla stron wiążący.
  11Jaką klient może dostać gwarancję? Od czego ona zależy i na jakiej podstawie oceniacie prawdopodobieństwo, że wspólnie z klientem wygracie?
  Dokładnie analizujemy treść dokumentów kredytowych przedkładanych przez kredytobiorcę, jeżeli w treści umów będą znajdować się klauzule niedozwolone, wówczas ustalamy konkretną indywidualną strategię dla danej sprawy i klienta. Analizujemy i estymujemy korzyści finansowe, jakie może osiągnąć dany klient w przypadku uwzględnienia przez sąd powództwa, jak i w przypadku oddalenia. Tak określona procedura pozwoliła nam przedstawić ofertę z gwarancją zwrotu wynagrodzeń i opłat zapłaconych przez klienta na rzecz spółki.
  12Dlaczego raty kredytów we Frankach wzrosły tak wiele, w porównaniu do kredytów zaciąganych w złotówkach?
  Tym ludziom kilka lat temu zaproponowano, jak twierdziły reklamy wraz z bankowymi przedstawicielami “niebywałą okazję”. Była to możliwość wzięcia kredytów hipotecznych we Frankach lub innej nominowanej walucie. Kredyt we franku szwajcarskim walucie wydawał się mieć wiele zalet, przedstawiano go jako walutę stabilną, z długą historią neutralności, ponadto coś, co szczególnie miało skusić tzw. przeciętnego Kowalskiego, były łagodniejsze warunki przyznania samego kredytu oraz wydłużony okres samej spłaty w porównaniu z tradycyjnym kredytem złotówkowym. Dziś tamte wydarzenia, przekonywania, a czasem jedyna możliwość posiadania własnego M, przyczyniła się do wielkiego dramatu setek tysięcy polskich rodzin, które nie radzą sobie z kosztami kredytu czy utrzymania samych mieszkań. Apeluję, jeżeli jesteś osobą z podobnym problemem, znasz osoby, które uległy takim rozwiązaniom kredytowym to wiedz, że można już Wam pomóc. Skorzystajcie z naszej wiedzy i doświadczenia, rzeszy prawników i analityków, którzy po Waszej stronie staną do walki z bankiem.
   

  Nie widzisz odpowiedzi na Twoje pytanie?

  Nie ma problemu. Skontaktuj się z nami, a bezpłatnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

  Poznaj nasz proces

  Procedura nie jest skomplikowana
  ico-kontakt

  Skontaktuj się z nami

  Zrób pierwszy krok i skontaktuj się z nami. Na początku poprosimy Cię o przesłanie umowy z bankiem, wraz z załącznikami.
  ico-analiza

  Analiza umowy

  Bezpłatnie wykonamy analizę i weryfikację umowy. Ocenimy, w jaki sposób możemy Ci pomóc i co jesteśmy w stanie razem osiągnąć.
  ico-umowa

  Kalkulacja roszczeń

  Na tym etapie wykonamy kalkulację roszczeń oraz przedstawimy warunki umowy. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, od razu przystępujemy do działania.
  ico-przedsad

  Etap przedsądowy

  Na początku podejmujemy próbę polubownego zakończenia sporu. Zabezpieczamy roszczenia oraz zawieszamy spłaty rat kredytowych wraz z odsetkami na czas trwania postępowania sądowego.
  ico-sad2

  Etap sądowy

  Jeżeli działania przed sądowe nie przyniosą zamierzonego efektu, roszczenia klienta kierujemy do sądu, zapewniając pełną obsługę i wsparcie na etapie sądowym. Prowadzimy sprawę klienta kompleksowo od początku do końca.

  Dlaczego warto nam zaufać?

  Kim jesteśmy


  Jesteśmy serwisem zrzeszającym najbardziej doświadczonych prawników w dziedzinie dochodzenia odszkodowań od instytucji finansowych.

  Tworzymy zespół wykwalifikowanych adwokatów i radców prawnych, którzy od blisko 20 lat specjalizują się w prawie bankowym i finansowym.

  W tym czasie udało nam się pomóc tysiącom klientów, dla których odzyskaliśmy odszkodowania o wartości przeszło 3 miliardów polskich złotych.

  Zapraszamy. Sprawdź co możemy zrobić w Twojej sprawie

  Ekspert w prowadzeniu spraw kredytów frankowych


  Jesteśmy ekspertem w sprawach kredytów zaciągniętych we frankach. Przeanalizowaliśmy setki spraw naszych Klientów, tysiące różnych umów z bankami, zdobyliśmy doświadczenie i poznaliśmy zapisy, na podstawie których, możemy skuteczne wnosić o odzyskanie odszkodowania oraz dochodzenie Twoich roszczeń w postępowaniu zarówno przed, jak i sądowym.

  Nasz zespół to wykwalifikowani adwokaci oraz radcy prawni, którzy specjalizują się w prawie bankowym i finansowym

  Zamów bezpłatną konsultację

  224936745


  Pracujemy w godz. 7–19 (pn–pt)


  e-mail: kontakt@odfrankujsie.pl

  Dane administratora danych i polityka prywatności

  Call Now ButtonZadzwoń do nas!